STIG KASTBERG. "Vinterbåd Öland", olie på lærred, signeret.

406122. STIG KASTBERG. "Vinterbåd Öland", olie på lærred, signeret.

22 x 23,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

22 x 23,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.290