Møntkassetter "Svenske mønter", 1971, 1976, 1978, 1984, 1985, 1986, 1988, 1990, 1993, 1997, 1999, 2000.
Møntkassette "Sverige 2 kroners jubilæumsmønt" Møntkassetter 2 stk. Storbritanien.
Album med 10 ørreder, 2 ørreder og 1 krone. 1900-talsalbum med 10 ørreder, 25 ørreder, 1 ørreder, 5 ørreder, 19./20. århundrede Skuffe med 10 ørreder, 25 ørreder, 50 ørreder og 1 krone, 1900-tals Skuffe med blandede mønter, 2 kroner, 5 kroner og 1900 kroner.
Brugsslitage.