BESTIK. Sæt, sølv, 50 stk.

BESTIK. Sæt, sølv, 50 stk.
4061004. BESTIK. Sæt, sølv, 50 stk.

To siler, en med træhåndtag, to fingerbøl og kageskovl. Samlet vægt ca. 118 gram.
35 teskefulde. Totalvægt ca. 441 gram.
11 skeer. Samlet vægt ca. 607 gram.
7 skeer med en længde på ca. 11 cm. Samlet vægt ca. 83 gram.
2 skeer, længde ca. 14 cm. Samlet vægt ca. 34 gram.

Og en suppeske, ikke stemplet for sølv. Længde ca. 35 cm. Vægt ca. 161 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 166