KARI QVIBERG. Farvelitografi.

KARI QVIBERG. Farvelitografi.
4060155. KARI QVIBERG. Farvelitografi.

„Genuid“, signeret, dateret 05, nummereret 5/50, 19x15 cm, karmmål, 45x38 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 314