405796. BORD OG STOL, eg, første halvdel af det 20. århundrede.
Skrivebord med 2 skabe med udtræksskuffer.
Højde 80 cm, længde 134 cm, dybde 63 cm.
Stol højde 98 cm.
Skrivebord med meget slid, ridser, finerskader, afslag, et par skuffer træge.
Nøgler mangler.