BORD OG STOL, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

405796. BORD OG STOL, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Skrivebord med 2 skabe med udtræksskuffer.
Højde 80 cm, længde 134 cm, dybde 63 cm.
Stol højde 98 cm.

Skrivebord med meget slid, ridser, finerskader, afslag, et par skuffer træge.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stol højde 98 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 826