ELSA SÖDERBERG. Miniature vaser, 2 stk.

4057481. ELSA SÖDERBERG. Miniature vaser, 2 stk.

Signeret ES.
Højde ca. 3,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret ES.
Højde ca. 3,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 181