KITBORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

405722. KITBORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

Med messingdetaljer.
Højde 45, 48 og 50 cm.

Ridser, mindste bræt delvis solbleget skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med messingdetaljer.
Højde 45, 48 og 50 cm.

Antal besøg: 515