LEVERING, glas, Monica Bratt, Reijmyre, 1900-tallet.

405652. LEVERING, glas, Monica Bratt, Reijmyre, 1900-tallet.

Højde 25,5 cm.

Mindre slitage og enkelte mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 25,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 725