EDGAR FREYBERG. Lav surf i det idealiserede lys.

405390. EDGAR FREYBERG. Lav surf i det idealiserede lys.

Edgar Freyberg (*08/12/1927 Berlin); Olie på lærred, dateret 1980'erne, signeret nederst til venstre, indrammet. mål ca. Ramme 64 x 54 cm, maleri 50 x 40 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 1.978