405318. BERTIL VALLIEN, ULRIKA HYDAMN VALLIEN. kunstglas, miniaturer, 3 stk, Kunstnersamling, sign.
Bringare, signeret Kunstnersamling Ulrika HV 88012, højde 8,5 cm 1 stk Grøn, 1 stk Oliven, signeret Kunstnersamling B Vallien 48531, 48435, 5-6 cm.
Ingen anmærkninger.