1500/17. ÅRHUNDREDE TRYK, 3 stk.

4051899. 1500/17. ÅRHUNDREDE TRYK, 3 stk.

Bladur „Messan på Swensko“, 1557.
Blad af Enchiridon, 1596.
Hæfte, 24 sider, „Tractatus Commerciorum inter Sacram Regam Majestatem Regnumq Sveciae, Federati Belgij“, 1675.

Brugsslitage.

Tema

Super collector Per-Johan Weidolf: Part 5

Få foretaget en gratis vurdering!

Blad af Enchiridon, 1596.

Brugsslitage.

Tema

Antal besøg: 293