PROBABLY SPANISH SCHOOL, 19TH CENTURY. Landskab.

4051250. PROBABLY SPANISH SCHOOL, 19TH CENTURY. Landskab.

Olie på lærred.
55,5x86 cm.

Fejl og ridser på billedlaget. Lille hul i holderen. På bagsiden, patches. Udskåret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
55,5x86 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 153