EDVARD ANDERSSON. „Element“.

EDVARD ANDERSSON. „Element“.
4050986. EDVARD ANDERSSON. „Element“.

Olie på plade, 56 x 41,5 cm, karmmål 69 x 55 cm. Signeret Edvard Andersson, dateret 1946.

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Ubetydelige ridser.

Tema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Ubetydelige ridser.

Tema

Antal besøg: 730