BRILLER, 3 stk., første halvdel af det 20. århundrede.

405036. BRILLER, 3 stk., første halvdel af det 20. århundrede.

Varierende størrelse og styrke Et etui medfølger.

Brugsslitage A scalm med reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.983