HJØRNESKAB, hvidmalet, dateret 1814.

405028. HJØRNESKAB, hvidmalet, dateret 1814.

Længde 85, bredde 47, højde 166 cm.

Alders- og malingsslitage, skæv dør og senere underdel.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 540