LODTRÆKNINGSHJUL. Træ. 18./20. århundrede.

4046861. LODTRÆKNINGSHJUL. Træ. 18./20. århundrede.

Højde 85 cm.

Slid, tørre revner, ridser, mærker.

Tema

Hasse Lampa's Collections: Part 1

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 85 cm.

Tema

Antal besøg: 608