KONTORSTOL, træ, 20. århundrede.

404584. KONTORSTOL, træ, 20. århundrede.

Drejelig model, der kan hæves og sænkes.
Minimum sædehøjde 50 cm.

Brugsslitage, solbleget stedvis, pletter, fugtskader, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Minimum sædehøjde 50 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.393