GULVDISPLAY, bejdset eg, første halvdel af det 20. århundrede.

404483. GULVDISPLAY, bejdset eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Bredde 101 cm. Højde 98 cm. Dybde 60 cm.

Låsen er fjernet, det ene hjørne af låget er afhugget af anden Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.198