OLE BJØRN. ABSTRAKT KOMPOSITION, 1960.

4044163. OLE BJØRN. ABSTRAKT KOMPOSITION, 1960.

Signeret, dateret (uklart, men sandsynligvis) 60, olie på panel, dagmål ca. 36x25 cm, karmmål 56x45,5 cm.

Passepartout med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 282