NAPOLEON FRANK. Olie på lærred.

4043016. NAPOLEON FRANK. Olie på lærred.

Landskab, signeret, 46x57 cm, karmmål 61x70 cm.

lærredsskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

lærredsskader.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 247