SPEJL, nyrenæssance, 20. århundrede.

4040439. SPEJL, nyrenæssance, 20. århundrede.

Højde ca. 175 cm
Bredde 84 cm.

Noget ormstukket
Topindretning mangler
Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 175 cm
Bredde 84 cm.

Noget ormstukket
Topindretning mangler
Mindre pletter.

Antal besøg: 262