SERVERINGSVOGN, uædle metal og glas, 20. århundrede.

404037. SERVERINGSVOGN, uædle metal og glas, 20. århundrede.

Serveringsvogn med to hylder, heraf holder til fire flasker på nederste niveau Længde 35,5, bredde 50, højde 62 cm.

Ridser og lidt misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og lidt misfarvning.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 689