SOLBRILLER, 2 stk., Dior, Ray Ban.

4040355. SOLBRILLER, 2 stk., Dior, Ray Ban.

Pilotmodeller med skalaer og stel i gult metal, mørke tonede briller, Dior astral model 2M2IR 59 14 145, solbriller bredde ca. 14cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 369