HALSKETTE. elfenben.

HALSKETTE. elfenben.
404015. HALSKETTE. elfenben.

Afrika, begyndelsen af det 20. århundrede, udskåret afbildning af en elefant, 6 tråde besat med elfenbenskugler.

ingen større fejl.

Få foretaget en gratis vurdering!
404015. HALSKETTE. elfenben.

ingen større fejl.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 7.335