SOFABORD, kalksten, teakramme, 20. årh.

4039791. SOFABORD, kalksten, teakramme, 20. årh.

127x59, højde 54 cm.

Betingelse for brug,
Mindre ridser, mærker på rammen.
Klæbemiddelrester ved benene.

Få foretaget en gratis vurdering!

127x59, højde 54 cm.

Betingelse for brug,
Klæbemiddelrester ved benene.

Antal besøg: 1.205