KLARINET. MARCO. PARIS 20. ÅRHUNDREDE.

4039160. KLARINET. MARCO. PARIS 20. ÅRHUNDREDE.

Længde: ca. 66 cm.
Leveres med beskyttende etui.

Brugsslitage. Dels med arv.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: ca. 66 cm.
Leveres med beskyttende etui.

Brugsslitage. Dels med arv.

Antal besøg: 306