ANDERS LOMAN. OLIE PÅ LÆRRED, VINTERLANDSKAB.

4038237. ANDERS LOMAN. OLIE PÅ LÆRRED, VINTERLANDSKAB.

Signeret A. Loman.
Billeddimensioner: 57x78cm.
Rammemål: 70x90cm.

Ramme med slid på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret A. Loman.
Billeddimensioner: 57x78cm.
Rammemål: 70x90cm.

Ramme med slid på overfladen.

Antal besøg: 331