ROLF FRANSSON. Kommode, „Wave“, kirsebærfiner, Voice.

4038056. ROLF FRANSSON. Kommode, „Wave“, kirsebærfiner, Voice.

44x40 cm. Højde ca. 127 cm.

Mærker og ridser. En knopp udvekslet, en knopp løs. Finérstykke på venstre side løst. Skader på ryggen.

Få foretaget en gratis vurdering!

44x40 cm. Højde ca. 127 cm.

Antal besøg: 1.066