Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
UNBEKANNT KUNSTLER. Sejlskibe, olie på lærred, signeret H. Erb og dateret. 67.
403722. UNBEKANNT KUNSTLER. Sejlskibe, olie på lærred, signeret H. Erb og dateret. 67.
72x92 cm.
Vis hele teksten
God bevaringstilstand.
Skjul originaltekster på tysk.
Vis originaltekster på tysk.
Få foretaget en gratis vurdering!
72x92 cm.
Vis hele teksten
God bevaringstilstand.
Vis originaltekster på tysk.
Auktionshaus von Brühl
Antal besøg:
627