SPISESKAB, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

403716. SPISESKAB, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

Eg, udskåret dekoration, længde ca. 150,-, bredde 62, højde 230 cm.

Brugsslitage. Ridser, pletter, revne, 2 beslag mangler, slidmærke.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 838