MIKAEL AXELSSON. Sidebord, „Burvik“, rød amidplast og stål, IKEA.

4036797. MIKAEL AXELSSON. Sidebord, „Burvik“, rød amidplast og stål, IKEA.

Artikelnummer 603.403.89.
Højde bordplade 47 cm, diameter 39 cm og håndtagshøjde 82 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Artikelnummer 603.403.89.

Antal besøg: 395