Kommode, Chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

403580. Kommode, Chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

Udbenet hårdttræ, længde ca. 94, bredde 43, højde 80 cm.

Slitage, ridser, krakelering.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, krakelering.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.965