UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

403254. UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

Med messingbeslag.
Længde 65 cm Bredde 32 cm Højde 146 cm.

Alder og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Med messingbeslag.

Alder og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 523