SOFA MED PALLE, 3-personers, „Kivik“, læder, IKEA.

4032103. SOFA MED PALLE, 3-personers, „Kivik“, læder, IKEA.

Længde på sofa 225 cm
Taburets længde 90 cm.

Overfladeslitage, mindre ridser, driftstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde på sofa 225 cm
Taburets længde 90 cm.

Antal besøg: 445