Taurus Model PT99 Kaliber 9x19. Supplerende nr. THL59763.

4030841. Taurus Model PT99 Kaliber 9x19. Supplerende nr. THL59763.

Pistol Brasiliansk semi-auto Make Taurus Model PT99 Kaliber 9x19. Supplerende nr. THL59763. Tudlængde 12,5cm. Justerbart syn. Aftageligt magasin. Våbenet helt i rustfrit stål. Stempelsider lavet af gummi.

Mindre slitage. Magasiner mangler.

Tema

Guns

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Guns

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Placering
Bunkern, Arlanda
Antal besøg: 735