403038. CAFÉGRUPP, 5 dele, metal/tin, IKEA, anden halvdel af det 20. århundrede.
Cafebord med rund plade og aftagelige ben, højde 72, diameter 59,5 cm.
4 sammenklappelige cafestole med gitterryg og sæder, sædehøjde 43 cm.
Brugsslitage, skive med ridser og pletter.