MØRTEL og 4 LYSSTAKE, messing, første del af det 20. århundrede.

402733. MØRTEL og 4 LYSSTAKE, messing, første del af det 20. århundrede.

Et par lysestager, mærket FOL No5, højde 16,5 cm. 1 lysestage med hammerdekoration, diameter 20 cm. Lysestage, højde 8,5 cm. Mørtel med slag, højde 11 cm.

Aldersrelateret Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersrelateret Brugsslitage.

Antal besøg: 2.239