SKÅL, sterlingsølv, Atelje Borgila, Stockholm.

402656. SKÅL, sterlingsølv, Atelje Borgila, Stockholm.

Svenske frimærker, dateret 1954. Diameter 12 cm. Højde 6,5 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 3.621