GÖRAN WÄRFF. KUNSTGLAS, skulptur, runer, Kosta.

402574. GÖRAN WÄRFF. KUNSTGLAS, skulptur, runer, Kosta.

Ikke signeret, Højde 19 cm.

Brugsslitage.
Mindre ridser under.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke signeret, Højde 19 cm.

Brugsslitage.
Mindre ridser under.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besøg: 2.121