402571. LEGETØJSBILER, 10 dele, dåse.
Traktor, længde 20, højde 11 cm.
Traktor med biltransporttrailer, længde 24, højde 7 cm, mærket Dinky Toys.
Ford Edsel, længde 27, højde 8 cm.
Fly, Shooting Star 356, længde 28 cm.
Alders- og Brugsslitage, ridser, skader, dele mangler.