LEGETØJSBILER, 10 dele, dåse.

LEGETØJSBILER, 10 dele, dåse.
402571. LEGETØJSBILER, 10 dele, dåse.

Traktor, længde 20, højde 11 cm.
Traktor med biltransporttrailer, længde 24, højde 7 cm, mærket Dinky Toys.
Ford Edsel, længde 27, højde 8 cm.
Fly, Shooting Star 356, længde 28 cm.

Alders- og Brugsslitage, ridser, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.183