HILMER JOHANSSON. FIGURER, 2 stk, udskåret træ.

402547. HILMER JOHANSSON. FIGURER, 2 stk, udskåret træ.

Højde 24 cm og 18 cm.

Den større figur med skade på hatten, den mindre mangler en stok og sidder løst på pladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 24 cm og 18 cm.

Antal besøg: 732