BOGRUND, anden del af det 20. århundrede.

402487. BOGRUND, anden del af det 20. århundrede.

Par glaslåger og glaserede sider og to skuffer. Længde 90 cm. Bredde 30 cm. Højde 178 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 908