LÆNESTOLE, senbarokstil, 20. århundrede.

402480. LÆNESTOLE, senbarokstil, 20. århundrede.

Bejdset træ. Plade mærket Gust. Bielsteen, Malmø.

Brugsslitage. En stol med løse armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 901