RING, platin/950, Hellström & Åhrling AB, Stockholm, årligt indeks mangler.

4024678. RING, platin/950, Hellström & Åhrling AB, Stockholm, årligt indeks mangler.

Ringstørrelse ca. 19 mm, vægt ca. 4 g.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 236