SEKRETÆR. Valnød. Rococo, 18. århundrede.

4023914. SEKRETÆR. Valnød. Rococo, 18. århundrede.

Højde 120, bredde 120, dybde 60 cm.

Slid, skader, tab af indretning, tørre revner. Ridser, mærker, aldersrelateret slid.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.576