SKÆNK, begyndelsen af det 20. århundrede.

402223. SKÆNK, begyndelsen af det 20. århundrede.

Hvidmalet, længde ca. 107, bredde 51, højde 96 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.260