SKRIVESTOL, forkromet metal og formstøbt plast.

402205. SKRIVESTOL, forkromet metal og formstøbt plast.

Højde 76 cm. Stående på remskiver.

Brugsslitage. Ridser, misfarvning, rust. Formentlig senere informeret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 998