17 ST MODELS arbejdskøretøjer, b la Joal.

4021208. 17 ST MODELS arbejdskøretøjer, b la Joal.

6-hjulede gravemaskiner Volvo, 2 Åkerman gravemaskiner,
1pc Volvo gravemaskine, 1pc mobilkran,
2stk rendegravere, 4stk dumpere, 1stk BM 470 Bison.

Slid kan forekomme, Nogle små dele mangler. Dinkytoys modeller er i funktionsdygtig stand, har ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 638