TEKSTIL, 27 dele bl.a. Östgötadräll, 20. århundrede.

40211. TEKSTIL, 27 dele bl.a. Östgötadräll, 20. århundrede.

Lagner og pudebetræk med bl.a. broderi.
Større Östgötadräll, 195x153 cm.

Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, pletter.

Antal besøg: 2.755