VÆGLAMPE, blik, Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, Åhus.

401852. VÆGLAMPE, blik, Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, Åhus.

Højde som på billedet, ca 50 cm.
Justerbar.

Brugsslitage, ridser, mindre skader på pladen.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Justerbar.

Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 1.057